Učíte na škole EVVO? Přihlašte se na seminář o odpadech

S velkým ohlasem pedagogů základních a středních škol se každoročně setkávají specializované semináře o odpadech, které pořádá EKO-KOM, a.s. Především vyučující EVVO oceňují nové poznatky v oblasti odpadového hospodářství, ale také praktické pomůcky pro výuku. K těm patří nově například recyklační kufřík. Znovu po roce se semináře uskuteční také v kraji Vysočina.

 

Semináře letos na podzim v kraji Vysočina proběhnou díky velkému zájmu v roce 2013 hned dvakrát, v Třebíči a Ždáru nad Sázavou. Během dopolední teoretické části získají účastníci vzdělávací materiály a praktické pomůcky k výuce. Asi největším hitem je recyklační kufřík, který na ukázkách recyklátů představuje druhotné zpracování plastů, papíru, skla, kovů a nápojového kartónu. Po teoretické části se učitelé vydají na praktickou exkurzi do provozu třídící linky. Tam na vlastní oči uvidí a na vlastní nosy ucítí zpracování tříděného odpadu z měst a obcí kraje Vysočina.

 

Seminář v Třebíči se uskuteční v zasedací místnosti a na třídíci lince svozové společnosti ESKO-T na Hrotovické ulici v úterý 7. října 2014. K účasti je nutné vyplnit a zaslat přihlášku, kterou zájemci z řad pedagogů základních a středních škol obdrží na základě žádosti na e-mailové adrese seminare@tridime.info. Přihlášení je možné do pátku 3. října 2014.

 

Seminář ve Ždáru nad Sázavou proběhne 23. října 2014 v Domě Kultury na Dolní ulici. Na exkurzi se učitelé přesunou do provozu společnosti ODAS na Brněnské ulici ve Žďáru. Taktéž zde je nutné zaslat přihlášku, kterou lze získat společně s propozicemi na e-mailu seminare@tridime.info. Přihlášky je možné zasílat do pondělí 20. října 2014.  

ÚČAST NA SEMINÁŘÍCH JE BEZPLATNÁ, ÚČASTNÍCI OBDRŽÍ ZDARMA OBČERSTVENÍ A OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVÁNÍ VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU, KTERÝ JE AKREDITOVÁN MŠMT.

 

Copyright © 2015 TRIDIME-vysocina.CZ | Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webu IDEATECH